Naudinga informacija

 • Naidinga informacija apie Whirlpool orkaites

   

   "Ready2Cook" Programa


  Su šia programa Jums nereikės pakaitinti orkaitės prieš pradedant gaminti: patobulinta konvekcijos sistema paskirsto orą orkaitės viduje labai efektyviaiir leidžia taupyti laiką ir energiją.

  ''Cube'' dizainas


  Gryno minimalistinio elegantiškumo ir išieškotų apdailos formų derinys, papildytas technologinėmis naujovėmis.


  6-ojo POJŪČIO Orkaitės


  6-ojo POJŪČIO technologija geba nustatyti pradedamo gaminti maisto* svorį bei nustatyti tikslią reikiamą temperatūrą, pritaikyti kepimo laiką ir kontroliuoti kepimo procesą. *Mėsa, žuvis ar daržovės


  A Energijos Orkaitės


  “Whirlpool“ orkaitės yra puikai izoliuotos, kad galėtų išlaikyti šilumą bei tokiu būdu taupyti energiją ir sumažinti kepimo laiką.


  A Energinė klasė


  Puikiai izoliuota, kad išlaikytų karštį, taupytų energiją ir trumpintų kepimo laiką.


  Atitirpinimas


  Kai kurios "Whirlpool" orkaitės turi funkciją, kuomet ventiliatorius veikia be kaitinimo elemanto ir tuomet oras,tolygiai cirkuliuojamas aplink šaldytą maistą, sumažina atitirpinimo laiką.


  Atlenkiamas Grilis


  Šie griliai gali būti atlenkiami ypač žemai tam, kad orkaitė galėtų būti lengvai ir patogiai išvaloma.


  Cook3


  Labai veiksminga oro srauto paskirstymo sistema, kurios dėka kai kuriose orkaitėse galite paruošti iki 3-jų skirtingų patiekalų tuo pačiu metu, žinodami, kad jų skonis ir aromatai nesusimaišys.


  Daugiafunkcinis Gaminimas


  Šiose orkaitėse itin platus gaminimo būdų pasirinkimas , kuris leis Jums gaminti įvairių tipų maistą ir pasiekti puikių rezultatų.


  Dviejų lygių kepimo zona


  Dviejų lygių kepimo zonos suteikia Jums galimybę pasirinkti, ar naudoti vieną ar abi kepimo zonas, pagal maisto, kurį kepsite, dydį. Tad jei kepate mažą maisto kiekį, tai galite daryti ekonomiškiau.


  Greitas Pakaitinimas


  Orkaitė greitai padidina temperatūrą iki Jums reikiamos ir orkaitės signalas įspėja, jog jau galite dėti maistą į orkaitę.


  Jutiklinis ekranas


  Juo lengva ir paprasta naudotis, pasirenkant receptus, gaminimo laiką ir temperatūrą


  Karštas Oras


  Galinėje orkaitės sienelėje yra ventiliatorius, kuris pučia orą per kaitinimo elementą į orkaitę net keturiomis kryptimis. Tokiu būdu maistas yra kepamas greitai (pašildymas paprastai nereikalingas) ir labai tolygiai visoje orkaitėje. Įvairūs maisto produktai gali būti kepami vienu metu, išvengiant skonio ar kvapo maišymosi.


  Kompaktiška Orkaitė


  Tradicinė orkaitė, skirta optimaliai išnaudoti erdvę. Jos matmenys yra sumažinti, tačiau ji vistiek turi 40 litrų talpą, bei kuri yra ideali naudojant su pašildymo stalčiumi.


  Konvekcija - maisto gaminimas naudojant priverstinę oro apytaką


  Orkaitės galinėje sienelėje esantis ventiliatorius pučia orą keturiomis kryptimis, todėl maistas kepa greitai ir tolygiai visose orkaitės dalyse ir įvairūs maisto produktai gali būti gaminami vienu metu, išvengiant skonių ir kvapų susimaišymo.


  Laikyti Šiltai


  Šilumos palaikymo programa, kuri gali būti automatiškai aktyvuota kepimo programos pabaigoje.Palaiko patiekalą šiltą iki 4 valandų (tuo pačiu metu jo neišdžiovinant).


  Maxi Gaminimas


  Orkaitės sugebėjimas kaitinti ir iš viršaus, ir iš apačios suteikia geresnes gaminimo sąlygas, ypatingai kepant didelius mėsos gabalus.


  Pirolizinės Orkaitės


  Ši pirolizinio valymo funkcija sudegina riebalus bei nešvarumus ir paverčia juos pelenais, kuriuos galima greitai nušluostyti drėgna kempine. Norint tai atlikti, šios funkcijos dėka orkaitė yra įkaitinama iki 500°C ir tuo pačiu metu įjungiamas aušinimo ventiliatorius. Šios orkaitės turi užraktą nuo vaikų veiksmų ir keturių sluoksnių stiklo duris, todėl jos yra visiškai saugios.


  Pirolizinis valymas


  Savaiminio pirolizinio išsivalymo funkcija veikia tokiu būdu: orkaitė įkaitinama iki labai didelės temperatūros ir visus nešvarumus paverčia pelenais, kuriuos tiesiog tereikia išvalyti šluoste.


  Starclean


  StarCleanTM - tai tikras atradimas - išskirtinai ekologiška orkaitės valymo technologija. Ne tik taupo elektrą, bet ir visiškai nereikalauja jokių valiklių naudojimo. Valymo ciklas vandeniu trunka vos 35 minutes ir vyksta 90°C temperatūroje. Pasibaigus ciklus tereikia šluoste nušluostyti orkaitės kamerą. Laboratoriniai tyrimai patvirtino, kad su StarCleanTM technologija galima pasiekti 10 kartų geresnių rezultatų šalinant aliejaus, sviesto ar pomidorų nešvarumus.


  Tešlos kepimo funkcija


  Ši orkaitėse esanti programa kaitina tiek iš viršaus, tiek iš apačios, ir tuo pat metu nuolat veikiantis ventiliatorius padeda pasiekti puikius rezultatus, kepant pyragaičius, sausainius ir pyragus.


  Tradicinis maisto gaminimas


  Orkaitė, derindama viršutinį ir apatinį kaitinimą, suteikia galimybę gaminti tradiciniu maisto ruošimo būdu. Puikiai tinka, kai norima patiekalą apskrudinti arba lėtai gaminti troškinį.


  Turbo Grilis


  Grilis greičiau ir tolygiau didina karšto oro tiekimą aplink grilio zoną. Idealiai tinka kepant storesnius mėsos gabalus bei suteikia mėsos, keptos ant iešmo, efektą, kuomet mėsa traški išorėje, tačiau sultinga viduje.


  Virtuvės šefo pagalba


  Unikali programinė įranga padės vartotojui sužinoti daugiau nei 70 receptų paruošimo būdų. Tiesiog pasirinkite šią funkciją ir maisto kategoriją, kurią norėsite gaminti, taip pat įveskite porcijų svorį arba skaičių. Orkaitė pati nustatys kepimo laiką bei nurodys tolimesnius veiksmus.

   

  Naudinga informacija apie Whirlpool šaldytuvus

   

   "Active0" stalčius"


  Skirtas laikyti šviežią mėsą ir žuvį idealiai jiems tinkančioje 0°C temperatūroje.


  "No Frost" sistema "


  Whirlpool įdiegta ''No Frost'' sistema rūpinasi, kad Jums nereikėtų atšildyti šaldytuvo-šaldiklio, o taipogi užtikrina greitesnį produktų vėsinimą ir užšaldymą visuose šaldytuvo skyriuose


  Total No Frost


  Atvėsintas oras cirkuliuoja maisto laikymo vietoje, taip pašalinama drėgmė ir išvengiamas ledo susidarymas. Ši technologija taip pat neleidžia šaldytiems elementams sulipti, maisto ženklinimas išlieka įskaitomas, taip pat ant Jūsų maisto ar šaldytuvo sienų nesirenka kondensatas.


  "StopFrost" sistema


  "StopFrost" sistema surenka susidariusį šerkšną atskiroje talpykloje, kurią išėmus ir išplovus užsitikrinsite itin mažą šerkšno lygį Jūsų šaldiklyje


  'Nature Fresh'' technologija


  Sugeria etileno dujas, tad vaisiai saugomi ženkliai ilgesnį laiką


  6-ojo POJŪČIO Šaldymas


  "Whirlpool" 6-ojo POJŪČIO technologija šaldymo prietaisuose (šaldytuvuose ir šaldikliuose) nuolat prisitaiko prie temperatūros pokyčių, geba pritaikyti ir kontroliuoti temperatūrą, siekiant užtikrinti, kad Jūsų maistas visuomet išliktų šviežias.


  6-ojo POJŪČIO Šaldymas


  Sumanieji jutikliai geba aptikti bet kokius temperatūros svyravimus ir automatiškai padidinti temperatūrą, kai reikalingas greitas bei energiją taupantis užšaldymas.


  6-ojo POJŪČIO Šviežumo Kontrolė


  "Whirlpool" 6-ojo POJŪČIO šviežumo kontrolė šaldytuvuose išsaugos Jūsų maistą šviežiu net 4-is kartus ilgiau.* * Lyginant su "Whirlpool" Total NoFrost šaldytuvu. Šviežumas buvo apskaičiuotas atsižvelgiant į maisto spalvą, pH ir svorio kritimą bei buvo išmatuotas per tam tikrą laikotarpį. Laikas gali skirtis, priklausomai nuo maisto kokybės.


  Antibakterinis filtras


  Keičiamas antibakterinis filtras išvalo Jūsų šaldytuvo orą ir pašalina kvapus bei bakterijas


  Atostogų Režimas


  Ši funkcija sumažina šaldymo galią, kol Jūs esate išvykę, ir išlaiko maždaug 12°C temperatūrą šaldytuvo viduje, tuo pačiu išvengiant pelėsių ir nemalonaus kvapo atsiradimo, bei taupant elektros energiją.


  Gilios lentynos


  Papildomos gilios (130mm) lentynos Jūsų šaldytuve. Idealus būdas laikyti butelius ir kartonines sulčių dėžutes. Šiame stalčiuje taip pat yra butelių skirtuvas, kuris padeda lentynoje išlaikyti mažesnius buteliukus.


  LED apšvietimo sistema


  Naujoji LED apšvietimo sistema yra dukart ryškesnė už standartinį apšvietimą, ir suvartoja 4 kartus mažiau elektros energijos, nei standartinė lemputė


  Lentynėlė Picoms šaldiklyje


  Šaldiklio duryse esanti lentynėlė yra ideali šaldytų picų ar kitų pusfabrikačių laikymo vieta. Taip atlaisvinama vieta pagrindiniame šaldiklio stalčiuje ir Jūsų maistas yra lengviau prieinamas.


  Lentynėles su apsauga nuo išsiliejimo


  Saugios, grūdinto stiklo lentynos su specialiais kraštais išlaiko skysčius ir neleidžia jiems toliau tekėti ant kitų maisto produktų, esančių žemesnėse lentynose


  Microban Antibakterinis Filtras Šaldytuvuose


  Whirlpool, bendradarbiaudami su Microban, sukūrė antibakterinį filtrą, kuris apsaugo visą šaldytuvo erdvę nuo bakterijų kaupimosi ir dauginimosi. Filtras paprastai keičiamas kas 6 mėnesius.


  Multi-flow Sistema


  Multi-flow sistemos dėka oras yra tolygiai pučiamas per visą šaldytuvo vidų, taip užtikrinant geriausias maisto laikymo sąlygas.


  Pieno produktų skyrius


  Specialus izoliuotas pieno produktų skyrius, skirtas laikyti, pavyzdžiui, sviestą, taip išsaugant juos šviežiais ir užkertant kelią kvapų susimaišymui.

   

  Naudinga informacija apie Whirlpool mikrobangų krosneles

   

   6-ojo POJŪČIO Mikrobangų Krosnelės

  Unikalios 6-ojo POJŪČIO technologijos dėka, “Whirlpool“ mikrobangų krosnelės geba kontroliuoti ir stebėti kepimo procesą bei automatiškai reguliuoti galios ir laiko lygius, siekiant užtikrinti puikius rezultatus.
   

   "Jet Chef Premium"

  "Jet Chef Premium" mikrobangų krosnelė paverčia gaminimą itin paprastu, tarsi gamintumėte su profesionaliu padėjėju.


  "Jet Chef"

  “Jet Chef” mikrobangų krosnelė veikia kaip geriausios klasės tradicinė orkaitė ir siūlo Jums dar daugiau galimybių, be to, kontroliuoja kepimo procesą už Jus. Kepimas, skrudinimas ar kepimas garuose- tik vienu mygtuko paspaudimu!


  "Jet Defrost"

  Užpatentuota "Whirlpool" “Jet Defrost” sistema užtikrina greitą maisto atitirpinimą vienu mygtuko paspaudimu. Tiesiog pasirinkite maisto tipą ir svorį bei paspauskite START mygtuką.


  "JetStart"

  Ideali funkcija greitam pašildymui - 30 sekundžių veikia maksimaliu galingumu
   

   6-ojo POJŪČIO Crisp

  6-ojo POJŪČIO Crisp funkcija "Whirlpool" mikrobangų krosnelėse padės Jums pasiekti geriausią rezultatą gaminant. Tolygiai iškeps pyragai, apkepai su įdaru, picos. Rezultatai bus panašūs į kepimą tradicinėje orkaitėje, tačiau su mažiau pastangų bei laiko.
   

   6-ojo POJŪČIO Garai

  "Whirlpool" mikrobangų krosnelės su 6-ojo POJŪČIO garų funkcija užtikrina puikus rezultatus, kepant daržoves, žuvį ir kitus patiekalus garuose. Drėgmės jutiklis, esantis mikrobangų krosnelėje, sudaro sąlygas kepti garuose bei automatiškai reguliuoja temperatūros bei energijos lygius.
   

   Crisp Funkcija

  Unikali Crisp lėkštė, 3D mikrobangų sistema ir kvarcinis grilis - visi šie elementai kartu pasiekia aukštą temperatūrą, kuri reikalinga kepant ir skudinant, norint pagaminti traškų maistą vos per keletą minučių.